آی سی ام بروکرز

معرفی و بررسی بروکر آی سی ام بروکرز (ICM Brokers)

کارگزاری ای سی ام بروکرز با گواهی ثبت شرکت در آمریکا، در امارات متحده عربی در حال فعالیت می باشد. دفتر این شرکت در شهر دبی Dubia قرار دارد و خدمات خود را از طریق گروه خانه بورس به مشتریان ارائه می کند. این کارگزاری فارکس به ارائه نمادهای معاملاتی فارکس، سهام، شاخص ها، کالاها به ارائه سرویس می پردازد. هدف این گروه آسان سازی معاملات برای مشتریان در سراسر دنیا و خصوصا ایران می باشد و برای راحتی هر چه بیشتر معامله گران بورس بین الملل در بازار سرمایه، ارائه خدمات را از طریق نامیده فعال خود گروه خانه بورس در دستور کار دارد.

بروکر آی سی ام ICM Brokers یکی از کارگزاران فارکس است که همواره توانسته سرویس خوبی را به ایرانیان ارائه کند. بروکر آی سی ام ICM Broker علیرغم تبلیغات زیاد همواره توانسته بخشی از بازار فارکس ایران را به خود اختصاص دهد . بروکر آی سی  با ارائه ی آفرهای مناسبتی مانند بونوس و همینطور سرویس واریز و برداشت ریالی و بموقع توانسته است نام و نشان خوبی از خود نزد ایرانیان این حرفه بجای بگذارد. گروه خانه بورس بعنوان نماینده مستقیم بروکر آی سی ام آمادگی این را دارد تا امور مرتبط با حساب های شما در بروکر آی سی ام مانند افتتاح حساب ، واریز و برداشت و پشتیبانی را به بهترین نحو به انجام برساند. در ضمن در صورت افتتاح حساب توسط گروه خانه بورس شما به ازای لات های معاملاتی در آی سی ام ریبیت نقدی دریافت خواهید کرد.

 

خدمات و ویژگی های بروکر آی سی ام بروکرز

حساب های

هات فارکس

حساب میکرو و استاندارد

حساب درجه یک

حساب حرفه ای

پلتفرم های

ICMB

حداقل واریز

300$

2000$

500000$

MetaTrader 4

MultiTerminal

اهرم (لورج)

1:400

1:200

1:100

کمترین حجم معامله (لات)

0.01

0.01

1

نوع اسپرد

ثابت از 2 پیپ

شناور از 5 پیپ

شناور از 5 پیپ

iPhone

Android

iPad

کمیسیون برای معاملات

ندارد

ندارد

ندارد

نوع ارز حساب

USD

USD

USD

برای واریز .جه می توانید با استفاده از کارت اعتباری (Visa، MasterCard و Maestro)، MasterCard، Wire Transfer، UnionPay و محبوب ترین شیوه های پرداخت آنلاین نظیر Skrill، WebMoney، Fasapay، Neteller و (بیتکوین)Bitpay سپرده گذاری کنید.

برای واریز .جه می توانید با استفاده از کارت اعتباری (Visa، MasterCard و Maestro)، MasterCard، Wire Transfer، UnionPay و محبوب ترین شیوه های پرداخت آنلاین نظیر Skrill، WebMoney، Fasapay، Neteller و (بیتکوین)Bitpay سپرده گذاری کنید.

اسکالپ بدون محدودیت
معامله بر روی خبر بدون محدودیت
اکسپرت ادوایزر (EA) ICMB به مشتریان خود VPS Hosting، ابزار Autochartist و همچنین تجارت خودکار با سیگنال از طریق MQL5 ارائه می دهد.
هجینگ بدون محدودیت
آی سی ام بروکرز (ICMBrokers)

حفاظت از سرمایه (نظارت چندگانه، حفاظت از مانده منفی)

 

7 نوع حساب (میکرو، پریمیوم، صفر، ثابت،VIP، اتوماتیک و PAMM)
اهرم انعطاف پذیر تا سقف 1:1000
بالغ بر 140 محصول تجاری (تجارت فارکس، شاخص ها، کالاها و CFD ها)
بیمه سرمایه توسط پیشرو بازار تا سقف 5000000 یورو
پلتفرم های متاتریدر 4، وب تریدر و موبایل و Multi-terminal
حساب اسلامی، VPS رایگان، آموزش، تجزیه و تحلیل
نام تجاری با کسب بیش از 20 جایزه در صنعت فارکس
پشتیبانی منحصر به فرد در بیش از 25 زبان (از جمله فارسی)